Nowy i20 przyciągnie klientów szukających eleganckiego i sportowego wyglądu.

Hyundai Motor zaprezentował nowego i20, który trafi na drogi w nowej, odświeżonej stylizacji. Jego pakiet rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa oraz najlepsze w swojej klasie funkcje łączności należą dziś do najbardziej wszechstronnych pakietów w tej klasie aut.

Zalety

Odkryj nowego Hyundaia i20.

Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The new Hyundai i20 in profile in yellow parked in a chic industrial setting.

  Elegancki i sportowy design.

  Nowy i20 ma elegancką i nowoczesną stylizację nadwozia, która przyciąga wzrok na drodze. Kształt i wzór przedniego zderzaka oraz osłony chłodnicy zostały ulepszone, aby uzyskać elegancki wygląd ze sportowymi elementami.
 2. The interior of the new Hyundai i20.

  Inteligentne technologie.

  Nowy Hyundai i20 jest wyposażony w najnowsze funkcje łączności, dzięki którym podróżowanie jest jeszcze wygodniejsze. Odświeżony model w standardzie posiada system multimedialny 8-calowym ekranem dotykowym, cyfrowe zegary z 4,2-calowym wyświetlaczem LCD, gniazda USB typu C i system eCall oparty na sieci 4G. Opcjonalnie oferowany jest system nawigacji z 10,25-calowym ekranem dotykowym i cyfrowe zegary z 10,25-calowym wyświetlaczem LCD.
 3. The new Hyundai i20 in yellow parked in a chic industrial setting.

  Pojemny i stylowy.

  Nawet przy kompaktowych wymiarach samochodu segmentu B, nowy i20 oferuje klientom dużo miejsca we wnętrzu, a także 352 litry przestrzeni bagażowej oraz 1165 litrów po złożeniu oparć tylnych siedzeń. Pojemne wnętrze ożywia nowy pakiet kolorystyczny Lucid Lime. Również gama lakierów nadwozia została uzupełniona o nowe kolory: Lucid Lime Metallic, Lumen Grey Pearl i Meta Blue Pearl.

  Dowiedz się więcej o nowym i20.

  Rozpoczęcie produkcji nowego Hyundaia i20 planowane jest na trzeci kwartał 2023 roku w fabryce Hyundaia w Izmit, w Turcji.